ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213] FULL TORRENT İNDİR

ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213]

ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213] Full Torrent İndir | Full Tek Link İndir | Download | Pc

Dosya Boyutu: 4.52 GB

Çıkış Tarihi: 12.09.2018

İndirme Linki: https://goo.gl/EECVnL

Oyun Hakkında
Assetto Corsa Competizione yeni resmi Blancpain GT Serisi video oyunu.
Olağanüstü bir simülasyon kalitesi sayesinde oyun, GT3 şampiyonasının gerçek atmosferini deneyimlemeye, resmi sürücülere, takımlara, otomobillere ve oyunda yeniden üretilen en yüksek doğruluk düzeyine sahip devrelere karşı rekabet etmenize izin verecektir.

Sprint, Dayanıklılık ve Spa 24 Saat yarışları, hem tek hem de çok oyunculu modlarda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesine sahip olacak.

Assetto Corsa Competizione, Blancpain GT Serisinin 2018 Sezonu’na sahip olacak ve ayrıca 2019 Yaz
sezonunda ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak olan Sezon 2019’u da içerecek. Assetto Corsa Competizione, KUNOS Simulazioni’nin uzun vadeli deneyimlerinden doğdu ve Unreal Engine 4, foto gerçekçi hava koşulları ve grafikler, gece yarışları, hareket yakalama animasyonları, gerçekçilik ve daldırma sürüşü açısından yeni bir standarda ulaşmak için geliştirilmiş lastik ve aerodinamik modelleri sayesinde.

Yenilikçi olmak için tasarlanan Assetto Corsa Competizione, eSpor’ları tanıtmaya, Blancpain GT Serisinin kalbinde oyuncuları getirmeye ve onları Ferrari, Lamborghinis, McLarens ve diğer birçok prestijli GT yarış arabasının arkasına koymaya, olağanüstü seviyeyle yeniden üretilecek. detay.

GERÇEKÇİ SİMÜLASYON
Assetto Corsa Competizione, gerçek Blancpain GT Serisi araçların performansını ve sürüş deneyimini, araç dengesini belirleyen lastik kavrama, aerodinamik çarpma, motor parametreleri, süspansiyonlar ve elektronik sistemleri doğru şekilde taklit eden sofistike bir matematiksel model ile sadık bir şekilde yeniden tasarlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mekanik hasarın aracın sürülebilirliği üzerindeki etkisi.

YENİ-GENERASYON GRAFİK VE GÖRSEL ETKİLER
Unreal Engine 4, fotogerçekçi oluşturma ve senaryoların, araç malzemelerinin ve hava koşullarının doğru bir şekilde temsil edilmesini garanti eder. Gerçek GT araçların çok kanallı ses örneklemesi sayesinde, oyun büyüleyici ve sürükleyici akustik ortamı ve gerçekçi çevresel etkileri taşır.

DETAYLAR İÇİN BAKIM
İkincil detaylar bile gerçek bir yarış arabasının kokpitinde olmanın heyecanını hissettirmek için sadakatle yeniden üretilir. Kapılar, ön cam silecekleri, farlar, yarış lambaları, yarış ekipmanı ve ABS, çekiş kontrolü, motor ateşleme ve ECU haritalama gibi kontrol cihazları, en iyi performansı garantilemek ve oyuncunun otomobilin toplam kontrolünü sunmak için sürücü yönetiminin altındadır.

EN ÇOK DOĞRU DEVRELER
Laserscan teknolojisi sayesinde, her resmi devre en üst düzeyde hassasiyetle yeniden yaratılır: tüm bordürler ve detaylar, gerçeğe sadık kalarak bir oyun deneyimi sunmak için gerçek meslektaşlarına mükemmel şekilde uyar.

İLERİ ÇOK KATMANLI FONKSİYONLUK
İyi yapılandırılmış bir sıralama sistemi, en erdemli sürücüleri ödüllendirmek ve çevrimiçi yarışmalarda adil oyunu desteklemek için bireysel performansı ve sürüş davranışını değerlendirecektir. Eşleştirme işlevi, benzer beceri düzeyindeki rakiplerle rekabet edebilmenizi ve çevrimiçi yarışları kolayca bulmanızı sağlarken, skor tabloları aynı araba, devre ve hava durumuyla dünyanın her yerinden sürücülerle tek turlu performansı karşılaştırmanıza olanak tanır. koşullar.

ZARARLI TEK OYUNCU DENEYİMİ
Kariyer, Şampiyona ve Serbest Oyun modları, tam olarak ve özelleştirilebilir bir oyun deneyimi sunuyor; ayrıca, AI rakibinin zorluğunu ve araç dengesi kontrolünü yeteneklerinize göre uyarlamanıza yardımcı olan eğitici ve ilerici yardım seviyeleri sayesinde. Özel Etkinlikler, en dikkate değer gerçek hayattaki Blancpain GT Serisi zorluklarının ilk elden deneyimini kazanmanızı sağlayacaktır.

YÜKSEK DÜZEYDE DONANIM UYUMLULUĞU
Assetto Corsa Competizione, gamepadlerden profesyonel direksiyonlara kadar geniş bir çevre birimi yelpazesi ile tam uyumluluk sağlar.

GERÇEKÇİ ANİMASYONLAR İÇİN HAREKET YAKALAMA
Hareket yakalama teknolojisi, mekaniğin ve sürücülerinin animasyonlarını daha gerçekçi bir şekilde oluşturmak ve yarışlar, çukur duruşları ve sürücü değişiklikleri sırasında yüksek düzeyde oyuncu katılımı sağlamak için kullanılır.

BLANCPAIN GT SERİSİ
2011 yılında kısa bir süre sonra GT yarışının global referansı haline gelen Blancpain Endurance Serisi’nin başarısı ile cesaretlendiren dünyaca ünlü Swiss saat üreticisi Blancpain ve SRO Motorsports Group, 2013 sonunda ortaklıklarını genişletme kararı aldı. Blancpain Sprint Serisine. 2015’ten itibaren ekipler ve sürücülere genel Blancpain GT Serisi ünvanı için rekabet etme fırsatı verildi. Çeşitli yarışmalar, her yarışın başında saygın GT ekipleri ve sürücüleri ile sonuçlandı. Blancpain GT Serisi ayrıca genç ve yetenekli sürücülerden oluşan bir akını gördü ve GT3 yarışında dünya çapında bir referans noktası oldu.

Hem Blancpain GT Serisi Sprint Kupası hem de Blancpain GT Serisi Dayanıklılık Kupası ile aynı sürücü kategorilerini ve puan sistemini paylaşan on-round Blancpain GT Serisi sezonu – beş sürat koşusu ve beş dayanıklılık olayından oluşan – dünyanın en eksiksiz GT sürücülerini taçlandırıyor.

Bir Blancpain GT Serisi Sprint Kupası etkinliği, her biri birer saatlik iki yarıştan oluşurken, Blancpain GT Serisi Dayanıklılık Kupası yarışları, üç saatlik etkinliklerden 1000 km’lik bir yarışla, Toplam 24 Saat Spa’nın sezonunun en parlak noktalarından biri olan mevsimlere kadar uzanıyor. Dünyanın önde gelen 24 saatlik yarışları.

Oyun Görüntüleri

ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213] | Full Torrent İndir

ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213] | Full Tek Link İndir

ASSETTO CORSA COMPETİZİONE [ALI213] | Full Torrent İndir

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve sistem sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-8120
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 2GB, Radeon HD 7770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB Kullanım alanı
 • Ses Kartı: Entegre
 • Erişim Notlar: Erken Erişimde Oyun, tanımlanacak nihai Özellikler

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve sistem sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-8600K veya AMD Ryzen 5 2600X
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 8 GB, Radeon RX 580 8GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB Kullanım alanı
 • Ses Kartı: Entegre
 • Erişim Notlar: Erken Erişimde Oyun, tanımlanacak nihai Özellikler

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.